Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları

www.filmizle123.com web sitesinde video, film izleyen ve üye olan herkes aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılır.


1-)Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.
2-)Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.
3-)
filmizle123.com sizlere sadece yer sağlayıcı hizmeti vermektedir. Bu sebeble site içerisindeki meteryalleri kullanmak kullanıcı iradesinde olup her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 
4-)Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
5-)Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Ad*lt(Por**grafik),Wa*ez ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.
6-)Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz. Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…
7-)Sitemize üye olan kullanıcılar şifrelerini bir başkası ile paylaşamazlar. Tespit edildiği takdirde üyeliklerini tek taraflı fes etme hakkına filmizle123.com sahiptir.
8-)Sitemizde üye olarak ve üye olmadan da yorum yapabilirsiniz. Üye olmadan yorum yapan kullanıcıların yorumları admin veya editörlerimiz tarafından incelenip her hangi bir sorun teşkil etmiyorsa yayına girecektir.
9-)Filmleri izledikden sonra yapılan film istekleri dikkate alınmayacak ve bu yorumlar direk silinip üyeliğin durdurulmasına sebeb olabilir. Bu sebeble istek filmleriniz için film istek sayfasını kullabilirsiniz.
10-)Sitemiz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sebeble kişisel bilgileriniz bir başkası ile paylaşılmaz.